days
2
7
1
hours
2
1
minutes
2
1
seconds
0
5

#treenit vko 52

Wednesday, Dec. 27 (17:30) Voima 1 – TFW Konala 1rpm chin up. Lisäpainoilla 20kg, 24kg. Ensi kerralla siten 28kg. Pystypunnerrus seisten (Shoulder press) levytangolla 40kg (3×6) Thursday, Dec. 28 (17:00) Hurrikaani 2 – TFW Konala Tää vaihdettiin lennosta Hurtsa ykköseen. Kymppiharjoite, jossa juoksulla aloitellaan ja juoksuun lopetellaan. Kokeillaan muistanko setit […]

Read More →

#treenit17vko51

#treenit17vko51 Voima 1 Monday, Dec. 18 (17:00) Hurrikaani 1 Tuesday, Dec. 19 (17:00) Hurrikaani 2 Thursday, Dec. 21 (17:00) Tämä oli kiva hurtsasirkus. Voima 2 Friday, Dec. 22 (16:30) Etukyykystä 70kg (4,4,3,3,2,2) (meniköhän se noin?) Deadlift 90 kg (4×8) Warrior Mobility Saturday, Dec. 23 (12:00) Voima 1 Wednesday, Dec. 27 […]

Read More →

#treenit17vko50

Viikon päivitykset on vähän lyhkäsiä. Hommat painaa päälle. Alla tärkeimmät treeneihin liittyvät edesottamukset. Tästä viikosta lähtien laitan meikäläisen motivaatiokuvat instasta tännekin. It's more than a game! #motivation #obstacles #preworkout #workout #obstaclerun #warrior #tfw #trainingforwarriors #konala #sporttimania A post shared by Marko Ekqvist (@ekqvistmarko) on Dec 10, 2017 at 12:57am PST […]

Read More →

#treenit17vko49

Monday, Dec. 04 (19:30) Voima 1 Chin up 5 x 5. Tuesday, Dec. 05 (17:00) Hurrikaani 1 Hieno hurtsa Suomi 100 -teemalla. Cirkle treenissä 12 settiä, joita sitten tehtiin näin: 1.setti, juoksu, 1.setti, 2.setti, juoksu, 1.setti, 2.setti, 3.setti, juoksu jne. Friday, Dec. 08 (07:00) Voima 2 – TFW Konala Saturday, […]

Read More →